Medycyna na targach turystycznych TT Warsaw 2018

W ostatni weekend listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się 26 edycja międzynarodowych targów turystycznych TT Warsaw Tour & Travel. My też tam byliśmy. To była pierwsza odsłona II edycji kampanii Medycyna na krańcach świata. Czekaliśmy na Was na naszym zielonym stoisku promocyjnym z garścią informacji na temat świadomego i bezpiecznego podróżowania. Tym, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy, a tych, którym się nie udało informujemy, że będzie jeszcze niejedna okazja, żeby spotkać się z nami i porozmawiać “na żywo”.

W sobotę, w ramach targowego Festiwalu Podróżników, na spotkanie z Wami zaprosiliśmy ambasadora naszej kampanii – niedoścignionego podróżnika – Marka Kamińskiego, który opowiadał o tym, w jaki sposób przygotowuje się do swoich wypraw od strony zdrowotnej, aby były one bezpieczne i wolne od niemiłych niespodzianek. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o tym, że najgroźniejsza jak do tej pory sytuacja dla zdrowia spotkała go w polskim lesie, gdzie podczas wycieczki ugryzł go kleszcz. To tylko potwierdza naszą teorię, że każda, nawet niezbyt odległa i egzotyczna wyprawa, powinna być poprzedzona odpowiednimi przygotowaniami. Zgodzicie się? W spotkaniu uczestniczyli też nasi eksperci – dr Karolina Mrówka, specjalistka medycyny podróży, od której dowiedzieliśmy się o zaleceniach medycznych związanych z podróżami w różne rejony świata i np. o tym, w jaki sposób radzić sobie z Jet Lagiem i dlaczego alkohol nie jest dobrym sposobem na uniknięcie “zemsty Faraona”, oraz Paweł Niewiadomski – prezes Polskiej Izby Turystyki, który opowiedział o tym, jakie grzechy na urlopie popełniają turyści i jakie mogą być ich konsekwencje, oraz o tym, jak ważne jest odpowiednie ubezpieczenie i co się dzieje, kiedy go nie ma.

Tym, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu w Pałacu Kultury i Nauki obiecujemy, że jeszcze będzie niejedna okazja, żeby spotkać się z nami i naszymi ekspertami.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia następnym razem!

Przejdź do galerii zdjęć

Partnerzy

Kontakt

Organizator kampanii

unique work 

ul. Przeskok 2

00-032 Warszawa

tel.: (22) 403 60 68

e-mail: kontakt@uniquework.pl

Przejdź do paska narzędzi