Wydarzenia

Medycyna na krańcach świata w audycji na kanale Travel Expert

Sezon wyjazdów egzotycznych w pełni. Polacy coraz chętniej spędzają okres świąteczno-noworoczny pod przysłowiową palmą zamiast choinki. Ale czy wiedzą, jak się odpowiednio przygotować do takiego wyjazdu?

Jak radzić sobie z chorobą lokomocyjną? Jak przechytrzyć jet-lag? Dlaczego w tropikach lepiej kupować wodę gazowaną? Jaki alkohol najlepiej wypić, żeby uniknąć biegunki podróżnej? Na te i wiele innych pytań, w podcaście poświęconym kampanii Medycyna na krańcach świata odpowiada dr n. med. Sebastian Kołodziej – pomysłodawca kampanii.

Posłuchaj audycji

Medycyna na targach turystycznych TT Warsaw 2018

W ostatni weekend listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się 26 edycja międzynarodowych targów turystycznych TT Warsaw Tour & Travel. My też tam byliśmy. To była pierwsza odsłona II edycji kampanii Medycyna na krańcach świata. Czekaliśmy na Was na naszym zielonym stoisku promocyjnym z garścią informacji na temat świadomego i bezpiecznego podróżowania. Tym, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy, a tych, którym się nie udało informujemy, że będzie jeszcze niejedna okazja, żeby spotkać się z nami i porozmawiać “na żywo”.

Czytaj więcej

ZAPROSZENIE na spotkanie z Markiem Kamińskim – Ambasadorem II edycji kampanii 

W sobotę 24 listopada o godzi. 15.15 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w Sali Mickiewicza, odbędzie się spotkanie z Markiem Kamińskim – ambasadorem II edycji Kampanii Medycyna na krańcach świata.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak do swoich wypraw przygotowuje się jeden z najbardziej znanych polskich podróżników koniecznie bądźcie z nami!

Do zobaczenia!

Kontakt

Organizator kampanii

Unique Work – agencja komunikacji medycznej
ul. Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa

e-mail: kontakt@uniquework.pl

    Przejdź do paska narzędzi