Kampanię wspierają

Do współpracy przy kampanii zaangażowaliśmy ekspertów i praktyków z różnych dziedzin. Są to m.in. specjaliści medycyny podróży, przedstawiciele branży turystycznej, ubezpieczyciele, podróżnicy, którzy korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia podpowiedzą na czym trzeba się skupić w trakcie przygotowań do podróży, gdzie szukać odpowiednich informacji, jak się zabezpieczyć przed potencjalnymi zagrożeniami przed, w trakcie i po wyprawie. Razem z nimi postaramy się przekonać was do tego, że etap przygotowań do wyjazdu jest tak samo ważny, a czasem nawet ważniejszy niż sama podróż. Poznajcie naszych Partnerów, bez których nie byłoby kampanii Medycyna na krańcach świata.

Wielkopolskie Centrum Medycyny Podróży w Poznaniu. Działalność Centrum skierowana jest do osób prywatnych wyjeżdżających za granicę, a także lekarzy, diagnostów laboratoryjnych oraz prywatnych i publicznych placówek medycznych w Polsce. Istotą projektu realizowanego przez WCMP jest unikalny w skali kraju, profesjonalny i kompleksowy system rozpowszechniania informacji, dotyczących aktualnych zagrożeń zdrowotnych w międzynarodowym ruchu turystycznym oraz specjalistyczne przygotowanie medyczne osób wyjeżdżających do krajów egzotycznych.

Polska Izba Turystyki jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której dwudziestoletnia działalność to okres skutecznych starań o nowy kształt biznesu turystycznego w Polsce. Ma to szczególne znaczenie po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Izba jest pełnoprawnym członkiem Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA).

Mazowsze. Serce Polski

Na Mazowszu turyści mają do wyboru liczne ścieżki rowerowe, piesze oraz szlaki wodne, które sprawiają, że cały region można objechać, obejść i opłynąć, przy okazji świetnie się bawiąc. Malownicza przyroda, dzikie rzeki, jeziora, liczne parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody skłaniają do aktywnego spędzania czasu. Spływ kajakowy, wycieczka rowerowa czy piesza wyprawa pozwolą na obcowanie z przyrodą i niepowtarzalnym klimatem. Sielskie życie mazowieckiej wsi pokażą skanseny, kultywujące dawne zwyczaje i obrzędy.

W dzisiejszym zabieganym świecie trzeba też czasem zwolnić, choćby po to, by nabrać sił do dalszego działania. Dlatego zapraszamy na Mazowsze, które można zwiedzać również z aplikacją mobilną Play Mazovia!

Wiadomości Turystyczne – pismo branżowe pracowników turystyki.

Wiodący w kraju dwutygodnik informacyjny dla  branży turystycznej omawiający zagadnienia najważniejsze dla biur podróży, agencji turystycznych, menedżerów turystyki w regionach, studentów, pilotów i gestorów bazy noclegowej. Dostarczamy rzetelnych informacji, aktualnej, niezbędnej w codziennej pracy wiedzy. Publikujemy kompletne i wnikliwe analizy, komentarze do aktów prawnych. Przekazujemy Państwu aktualności z zakresu edukacji turystycznej, transportu, prawa, finansów i marketingu turystyki. Kompetentny i dynamiczny zespół specjalnie dla branży turystycznej przygotowuje szczegółowe prezentacje i rankingi z zakresu turystyki, raporty oparte na badaniach i naukowych analizach.

Zamówienie prenumeraty: e-mail: prenumerata@2eurosys.pl, redakcja: 22 822 20 16

www.wiadomosciturystczne.pl

Kontakt

Organizator kampanii

unique work 

ul. Przeskok 2

00-032 Warszawa

tel.: (22) 403 60 68

e-mail: kontakt@uniquework.pl

Przejdź do paska narzędzi