O kampanii

Świat jest dziś otwarty jak nigdy przedtem, do tego znacznie zmniejszyły się dystanse. Mając w ręku bilet i paszport albo dowód osobisty, możemy w ciągu zaledwie kilku godzin znaleźć się w miejscu odległym o kilka tysięcy kilometrów, w zupełnie innej strefie klimatycznej, otoczeni zupełnie inną kulturą. Kiedyś wyjazd do innego miasta był wyprawą, dziś w ciągu jednego dnia możemy zmienić kontynent. Tylko czy jesteśmy na to dobrze przygotowani?

 

Medycyna na krańcach świata – recepta na bezpieczną podróż, sposób na udane wakacje

Kampania Medycyna na krańcach świata mówi o tym, w jaki sposób zaplanować podróż w najdalsze zakątki ziemi, by nic nie przyćmiło radości ich odkrywania i poznawania. Jest skierowana zarówno do osób, które podróżują od lat, jak też do tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze zwiedzaniem świata. Udzielamy wskazówek globtroterom realizującym swoje pasje na własną rękę, ale też osobom, które zdecydują się skorzystać z wyjazdu zorganizowanego przez biuro podróży, bo bezpieczeństwo to temat, który dotyczy wszystkich. Nikt, kto planuje daleką wyprawę, bez względu na sposób jej realizacji, nie powinien czuć się zwolniony z obowiązku zadbania o siebie i osoby towarzyszące oraz z odpowiedzialności za własne zdrowie i życie.

Do współpracy przy kampanii zaangażowaliśmy ekspertów i praktyków z różnych dziedzin. Są to m.in. specjaliści medycyny podróży, przedstawiciele branży turystycznej, ubezpieczyciele, podróżnicy, którzy korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia podpowiedzą na czym trzeba się skupić w trakcie przygotowań do podróży, gdzie szukać odpowiednich informacji, jak się zabezpieczyć przed potencjalnymi zagrożeniami przed, w trakcie i po wyprawie. Razem z nimi postaramy się przekonać was do tego, że etap przygotowań do wyjazdu jest tak samo ważny, a czasem nawet ważniejszy niż sama podróż.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, a także do polubienia FB i Instagrama, gdzie znajdziecie wszystko, o czym każdy podróżujący wiedzieć powinien.

 

 


This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Przejdź do paska narzędzi